Prasidėjo studentų apklausa „Dėstymo ir studijavimo įvertinimas”

531 2

Universitete prasidėjo studentų apklausa „Dėstymo ir studijavimo įvertinimas”. Kiekvieno semestro pabaigoje bakalauro, magistrantūros, vientisųjų ir profesinių studijų studentai kviečiami pateikti nuomonę apie dėstytojų ir savo darbą semestro studijų dalykuose. Apklausa anoniminė.

Apklausa vyks iki gegužės 22 d. – pagrindinės egzaminų sesijos pradžios. Toks pasirinkimas inicijuotas siekiant didesnio apklausos rezultatų objektyvumo:

  • studentai galėtų objektyviau pateikti savo nuomonę, kurios dar nebūtų paveikęs galutinis studijų dalyko įvertinimas, apie dėstymą ir studijavimą;
  • baigiant dėstyti studijų dalyką ir organizuojant galutinį studentų atsiskaitymą (daugelyje studijų dalykų), dėstytojų nepaveiktų studentų nuomonė, išreikšta apklausoje.

Apklausa yra apibendrinančio pobūdžio, tad dėstytojai į studentų pasiūlymus galės reaguoti rengiantis kito semestro studijų dalykams.

Apklausoje išsakyta studentų nuomonė yra reikšminga studijų kokybės sprendimų priėmimui. Studentus kviečiame skirti savo laiką ir dalyvauti apklausoje – pateikti nuomonę ir tokiu būdu prisidėti prie studijų kokybės gerinimo. Studentų portalo pagrindiniame lange rasite kvietimą į apklausą pavadinimu „Dėstymo ir studijavimo įvertinimas”.

Dėstytojus prašome paraginti studentus dalyvauti „Dėstymo ir studijavimo įvertinimo apklausoje”.

Siekdami studijų kokybės, būkime bendruomeniški ir aktyvūs!

Daugiau informacijos:

Komentarai

Jolita Lubienė

Noriu padėkoti VDU universiteto dėstytojai Aurelijai Čėglytei už puikias anglų kalbos paskaitas A2.2, puikią atmosferą, padrąsinimą ir motyvaciją nesustoti augti. Pagarbiai Jolita Lubienė

Aušra Pocienė

Man labai patiko anglų kalbos kursai A2.2 (dėstytoja Aurelija Čėglytė). Tiko viskas: medžiagos išdėstymo tempas, dėstytojos bendravimas, motyvavimas. Baigiau kursą su geriausiomis emocijomis ir noru toliau tobulėti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus