Prasidėjo registracija į sporto ir meninės veiklos užsiėmimus

276

Kviečiame Vytauto Didžiojo universiteto studentus registruotis ir pradėti lankyti sporto ir (ar) meninės veiklos užsiėmimus, kuriuos organizuoja VDU Sporto ir Menų centras 2020 / 2021 m. m. rudens semestre.

Visi VDU studentai gali lankyti sporto ar meno kolektyvų veiklų užsiėmimus nepriklausomai nuo to, kur ir ką studijuoja (pvz.: studijuodami lietuvių filologiją galite lankyti VDU Žemės ūkio akademijos tautinių šokių kolektyvą „Sėja“ užsiėmimus).

Visi užsiėmimai VDU studentams – nemokami. Galima registruotis į kelis užsiėmimus, tad kviečiame aktyviai prisijungti prie siūlomų veiklų.

Registracija į meninės veiklos užsiėmimus

REGISTRACIJA. Studentai, norėdami vaidinti, šokti, dainuoti ar groti turi prisijungti prie vieno iš VDU Menų centro kolektyvų, veikiančių Kaune, Akademijoje (Kauno r.) ar Vilniuje veiklos. Tai padaryti galima užsiregistravus į vykdomus užsiėmimus. Studentai prisijungę prie studentų savitarnos portalo turi pasirinkti skiltį Registracija / Menų centro kolektyvai, esančią meniu juostoje. Atsidariusioje juostoje reikia išsirinkti norimą kolektyvą bei paspausti mygtuką Užsirašyti.

VDU Menų centro kolektyvai

Užsirašius į konkretaus VDU Menų centro kolektyvų užsiėmimus juos galima matyti studentų portalo Registracija / Menų centro kolektyvai skilties viršuje. Iš pasirinktų kolektyvų veiklos išsibraukti, taip pat, galima portale.

Užsirašius į konkrečius VDU Menų centro kolektyvų užsiėmimus, juos reikia pradėti lankyti artimiausiu metu, kuris yra nurodytas kolektyvų tvarkaraščiuose.

Daugiau informacijos

VDU Menų centras

Adresas: V. Čepinskio g. 5 – 404, Kaunas

Telefonas: (8 37) 295 586

Mobilus telefonas: 8650 44546 (tik darbo valandomis)

El. paštas: menu.centras@vdu.lt

Internetinis puslapis: http://menucentras.vdu.lt

 

Registracija į sportinės veiklos užsiėmimus

REGISTRACIJA. Visi VDU studentai, kurie nori sportuoti VDU Sporto centro bazėse (Studentų g. 11, Akademijoje, Kauno r.), gali užsiregistruoti į užsiėmimus.

Studentai, norintys užsiregistruoti į VDU Sporto centro veiklos užsiėmimus, turi prisijungti prie studentų savitarnos portalo ir meniu juostoje pasirinkti skiltį Registracija / Sporto užsiėmimai. Šioje skiltyje reikia išsirinkti norimą sporto šaką, jos siūlomą grupę, laiką bei dieną ir paspausti mygtuką Užsirašyti.

Sporto šakų, į kurias užsirašė, užsiėmimus studentas matys studentų portale, skilties Registracija / Sporto užsiėmimai viršuje. Iš pasirinktų užsiėmimu išsibraukti, taip pat, galima studentų portale.

Sportinės veiklos užsiėmimus, į kuriuos užsiregistravote, pradėti lankyti reikia artimiausiu metu, kuris yra nurodytas užsiregistravus.

Daugiau informacijos

VDU Sporto centras

Adresas: Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.

Telefonas: (8 37) 752 251

Mobilus telefonas: 8652 39195 (tik darbo valandomis)

El. paštas: sporto.centras@vdu.lt

Internetinis puslapis: http://sportocentras.vdu.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.