Prasidėjo registracija į Baltijos vasaros universitetą

735

Baltijos vasaros universiteto (angl. Baltic Summer University, BSU) kursai šią vasarą sugrįžta į Vytauto Didžiojo universitetą (VDU) su septyniomis skirtingomis įvairių mokslo sričių programomis. Registracija į kursus vyksta iki birželio 1 dienos BSU tinklapyje.

Vasara – puikus metas gilinti žinias

Nors pasibaigus mokslo metams daugelis svajoja apie atostogas, vasaros metu, studentai vis dažniau sugeba suderinti poilsį ir asmeniniam bei profesiniams tobulėjimui skirtas veiklas. Pernai BSU Medijų laboratorijos kursą pasirinkusi Maike Egidi iš Vokietijos teigia įgijusi ne tik naujų žinių pasirinktoje profesinėje srityje, bet ir patyrusi vieną geriausių vasaros nuotykių: „Medijų laboratoriją pasirinkau internete pamačiusi dėstytojo Jaq Greenspon kvietimą. Sudomino galimybė mokytis iš profesionalų, ir atlikti praktines užduotis. Tik pirmą kartą išėjusi į gatvę su profesionalia kamera, susidūrusi su sunkumais ir juos įveikusi kartu su mūsų puikia komanda, supratau kaip iš tiesų atrodo kūrybos procesas, išmokau jo subtilybių.” – džiaugėsi studentė. Per dviejų savaičių laikotarpį, šį kursą pasirinkę studentai, sukuria trumpą dokumentinį ar kūrybinį filmą. M. Egidi šiuo metu mokosi VDU Žurnalistikos ir medijų industrijų magistro programoje, o vasarą įgytos žinios studentei – vertingas indėlis į studijas.

Įvairių tematikų kursai tarptautinėje aplinkoje

BSU kursai apima įvairias mokslo sritis, suteikdami studentams galimybę veiklas rinktis pagal savo poreikius ir interesus. „Tinkamus kursus sau atras ir siekiantys pagerinti savo profesinius įgūdžius ar išmokti naujų kalbų, ir tie, kurie vasaros mokyklą mato kaip galimybę pažinti įvairias kultūras. Į kursus užsiregistravus vietos studentams ir svečiams iš užsienio, galime pasiūlyti išskirtinę galimybę mokytis tarptautinėje aplinkoje Kaune.“ – džiaugiasi BSU koordinatorė Agnė Poderytė. Šių metų naujiena – unikalus kursas apie atominį turizmą, kurio metu, remdamiesi Visagino fenomenu, studentai tyrinės  kaip miestai perkuria savo identitetą. Taip pat atnaujinta ir vasaros praktikų programa, nuo šių metų koordinuojama VDU Verslo praktikų centro. Lietuvių kalbos ir kultūros kursai, universitete organizuojami jau 21-erius metus, į Kauną suburs Lietuvos kultūra ir istorija bei kalbų mokymusi besidominčius entuziastus iš viso pasaulio.

Kultūrinių ir socialinių veiklų įvairovė

Baltijos vasaros universiteto programoje numatytos ne vien teorinės paskaitos ir praktiniai užsiėmimai – užsiregistravusiųjų tai pat laukia įdomios socialinės ir kultūrinės veiklos. Visų kursų dalyviai galės geriau susipažinti dalyvaudami BSU atidarymo šventėje, tarptautiniame vakarėlyje, nacionalinių valgių ir kultūrų pristatymuose bei kūrybinėse dirbtuvėse. Atrasti netikėtas Kauno erdves padės gatvės meno turas, apsilankymai VDU Botanikos sode, miesto muziejuose. Viena nuotaikingiausių kultūrinės programos dalių – savaitgalio išvykos į Vilnių, Trakus ir kitas Lietuvos vietas, padedančios geriau pažinti Lietuvos kultūrą ir istoriją.

Išankstinė registracija vyksta iki birželio 1 d. Baltijos vasaros universiteto tinklapyje. VDU studentams taikoma 50 procentų nuolaida.

Vasaros universiteto naujienos skelbiamos „Facebook“ paskyroje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.