„Pavasario festivalyje“ jaunimas dalinsis savo kūryba

369

Gegužės 16 dieną, ketvirtadienį, į Kauną sugrįžta  Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės (VDU SA) organizuojamas „Pavasario festivalis“. Šiemet renginio šūkis skelbia, kad kiekvienas yra sukurtas kurti!

Rotušės aikštėje bei Santakos parke nuo 12 val. vyks įvairios veiklos: krepšinio mėgėjai savo jėgas galės išbandyti 3×3 krepšinio turnyre, kūrybos erdvėje veiks „henna“ tatuiruočių ir apyrankių pynimo dirbtuvės. „Barberio“ kėdėje bus galima susikurti naują barzdos arba šukuosenos stilių. Festivalio dalyvių laukia improvizuotas teatro pasirodymas ir interaktyvių pramogų zona. Kelionių mėgėjos Gintarė Krutinytė ir Ugnė Vertelytė papasakos, kaip peržengti ne tik Lietuvos, bet ir savo pačių susikurtas ribas.

Festivalio metu pasirodys jaunų atlikėjų grupės, o viską vainikuos uždarymo koncertas su „Beside the pool“, „Flash Voyage“, „Baltuoju kiru“ ir Jurgiu Didžiuliu.

„Festivalis skirtas visam miestui, todėl visi renginiai yra nemokami, – atskleidžia renginio koordinatorė Monika Terzytė. – Kiekvienas esame laisvas mylėti, veikti, o svarbiausia – kurti ir „Pavasario festivalis“ yra geriausia vieta tai parodyti.“

„Pavasario festivalis“ – nuo 2001 metų organizuojamas VDU Studentų atstovybės renginys, skirtas visai Kauno bendruomenei ir miesto svečiams.

Daugiau informacijos ir festivalio programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.