Neturintiems LSP bus laikinai taikomos viešojo transporto lengvatos

Studentams, neturintiems Lietuvos studento pažymėjimo (LSP), bus laikinai taikomos transporto lengvatos. Švietimo, mokslo ir sporto ministerija priėmė įsakymą, jog universiteto išduodama pažyma apie studento statusą viešajame transporte galios visą rugsėjo mėnesį, iki rugsėjo 30 d. (įskaitytinai).

VDU studentams pažymą apie studento statusą galima užsisakyti Studentų savitarnos portale > Prašymai ir pažymos > Pažymų užsakymas.  Pažymos pagaminimas užtrunka nuo 1-2 d. d.

Nors studentams yra laikinai išduodamos pažymos apie studento statusą, galiojančios viešajame transporte, kviečiame užsisakyti Lietuvos studento pažymėjimą (LSP). 2022 m. į VDU įstoję pirmakursiai (bei pirmo kurso magistrantai), sudarę sutartį su universitetu, LSP gali įsigyti nemokamai (užpildžius registracijos formą iki š. m. lapkričio 1 d.). Pažymėjimo pagaminimas užtrunka nuo 1-15 d. d.

Rodyti visus komentarus