Naujus mokslo metus Kauno universitetai pasitiko kartu

291

Keturios Kauno aukštosios mokyklos naujuosius mokslo metus pasitiko vieningai: Vytauto Didžiojo (VDU), Kauno technologijos (KTU), Lietuvos sveikatos mokslų (LSMU) bei Lietuvos sporto (LSU) universitetai Rugsėjo 1-ąją atšventė kartu. Šventę pradėjo bendra universitetų studentų priesaika Istorinės Lietuvos Respublikos Prezidentūros kiemelyje, po kurios sekė iškilminga universitetų bendruomenės eisena bei šventinis koncertas Nepriklausomybės aikštėje, kuriame pasirodymus dovanojo jungtinis universitetų choras bei atlikėja GJan.

Renginyje taip pat dalyvavo ir su naujaisiais mokslo metais Kauno akademinę bendruomenę sveikino Kauno universitetų rektoriai bei šalies prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąja ponia Diana Nausėdiene.

„Šiandien buvo ištrintos sienos tarp universitetų, specialybių, programų, net amžiaus. Visi ėjome kartu džiaugdamiesi pasirinkimu, kurį vieni padarėte dar visai neseniai, o kiti – prieš daugelį metų. Pasirinkimu savo gyvenimą susieti su mokslu, aukštuoju išsilavinimu, kuris leidžia įgyvendinti savo svajones, pasiekti tikslus ir daryti sprendimus, turinčius įtakos visai žmonijai. Jau galima drąsiai sakyti, kad ši jungtinė Rugsėjo 1-osios šventė kuria naują tradiciją mieste ir Lietuvoje. Didžiuojuosi galėdamas stovėti šioje scenoje ir kreiptis į tokią vieningą ir stiprią akademinę bendruomenę. Kartu mes jėga! Likit drąsūs ir pasitikėkite savimi, tikiu – susidorosite su visais iššūkiais“, – linkėdamas sėkmingų naujųjų mokslo metų kalbėjo VDU rektorius prof. Juozas Augutis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus