Mokslininkus sukvies „Regionų ateities forumas 2021“

373

Ateities nuspėti negali niekas, tačiau ją galima sukurti. Šiandieninis šalies ir jos regionų vystymasis yra ypač susijęs su gebėjimu kurti inovacijas ir prisitaikyti reaguojant į nuolat kintančią ir vis labiau konkurencinę aplinką. Vis dėlto, bet kurios srities progresas neįmanomas be bendruomenės, kuri proaktyviai ir atvirai dalintųsi naujausiomis žiniomis bei kartu kurtų vietovės vystymosi galimybes.

Šalies mokslininkai bei ekspertai, savo mokslinį ir studijų potencialą skiriantys regionų plėtrai ir pažangos bei proveržio kūrimui, siekia visuomenei pristatyti aukštų įvertinimų tarptautiniuose reitinguose sulaukusius naujausius mokslinių tyrimų rezultatus. Renginio tikslas – pasiūlyti moksliniais tyrimais grįstus sprendimus, kaip regionų plėtros ir inovatyvios pažangos grėsmes paversti galimybėmis, kaip stiprinti savivaldybių finansinį savarankiškumą, bei aptarti metodus, kuriuos galima taikyti siekiant veikti proaktyviai, užtikrinti darnų ir sėkmingą regionų vystymąsi bei kokie ateities sprendimai bus svarbūs ir reikšmingi kuriant darnią Lietuvą.

Siekiant kurti patikimą, visiems naudingą ir socialiai atsakingą partnerystę regionuose, balandžio 15 d. Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija (VDU ŽŪA) organizuoja išskirtinį, virtualų „Regionų ateities forumą 2021“. Šio renginio metu regionų savivaldos, verslo bei nevyriausybinių organizacijų atstovai kviečiami kartu ieškoti būdų, kaip vietos jaunimą ir jau dirbančius specialistus motyvuoti studijuoti konkrečiam regionui aktualias studijų programas ir taip tapti ateities inovatoriais.

Renginio globėjas – Mindaugas Sinkevičius, Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentas.

Registracija į renginį

Programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus