Moksleivius jau 12-ąjį kartą subūrė „VDU vasaros mokykla”

181

Birželio 17–21 dienomis Kaune, Vytauto Didžiojo universitete (VDU) jau 12-ąjį kartą vyko „VDU Vasaros mokykla”, skirta vyresniųjų klasių moksleiviams.

Šiemet daugiau nei 100 moksleivių vasarą pasitiko leisdamiesi į „VDU Vasaros mokyklos” siūlomas veiklas: nuo kūrybinių dirbtuvių, galimybės lankyti pasirinktus kursus, dalyvauti paskaitose, bei įvairias mokslo sritis išbandyti praktiškai apsilankant įvairiose Kauno miesto ir universiteto vietose, organizacijose, laboratorijose.

„VDU vasaros mokyklos” moksleiviai mus visada žavi savo smalsumu, atvirumu ir entuziazmu. Matydami, kaip jie aktyviai dalyvauja paskaitose, diskusijose ir praktinėse užduotyse, suprantame, kad šis laikas jiems yra vertinga investicija į jų ateitį. Jie – ateinanti karta, kuri yra motyvuota mokytis ir keisti pasaulį, o mūsų darbas – padėti jiems atskleisti savo potencialą”, ­– sako VDU Studijų marketingo ir priėmimo skyriaus vadovė Loreta Petrauskaitė.

„VDU vasaros mokyklos” metu siūlomos veiklos yra suskirstytos taip, kad moksleiviai ne tik turėtų galimybę įgauti papildomų žinių, bet ir jas išbandytų praktiškai, bei geriau susipažintų tiek vieni su kitais, tiek su pačiu universitetu bei Kauno miestu. Visas savaitės dienas moksleiviai dalyvaudavo laisvai pasirenkamuose rytiniuose ir popietiniuose kursuose, o vakarinė dalis buvo skirta pramogoms: orientaciniams žaidimams, kino vakarui ir protmūšiui. Renginio pabaigoje visiems jo dalyviams įteikti diplomai.

„Labai džiaugiamės sulaikę gausybės teigiamų moksleivių atsiliepimų. Kai kurie jų „VDU Vasaros mokykloje” dalyvauja jau ne pirmą kartą. Vieni šį renginį įvardijo kaip savarankiškumo pamoką, kiti – kaip galimybę atrasti savo svajonių studijas ar susirasti naujų draugų bei bendraminčių”, – renginio dalyvių įspūdžiais dalinosi L. Petrauskaitė.

„VDU Vasaros mokykla“ skirta vyresniųjų klasių moksleiviams (10–12 kl.), kurie nori pagilinti žinias juos dominančiose srityse, atlikti įdomias praktines užduotis, naudingai praleisti laiką, susirasti naujų draugų bei susipažinti su universiteto dėstytojais. Renginio tikslas – suteikti moksleiviams laisvą pasirinkimą ir galimybę domėtis tuo, kas jiems labiausiai patinka, ir iš šalies pažvelgti į būsimas studijas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus