Moksleiviams – VDU Studijų festivalis

3534

Gegužės 13 d., penktadienį, 11-14 val. Vytauto Didžiojo universitetas pakvies Tave ir Tavo draugus dalyvauti VDU Studijų festivalyje. Tai puiki galimybė tiek susipažinti su universitetu, studijomis ir čia esančiomis galimybėmis, bet ir aktyviai leisti laiką bei pramogauti.

Festivalio metu moksleivių lauks VDU dėstytojų ir svečių pranešimai, kūrybinės dirbtuvės, fakultetų, organizacijų, universiteto padalinių inovacijų prisistatymai, konsultacijos, žaidimai, pramogos, muzika. Moksleivius atlydėjusius mokytojus kviesime į profesorės Liudos Šinkariovos seminarą „Paauglių psichologinės raidos ypatumai”.

Kviečiame susipažinti su VDU Studijų festivalio veiklomis:

Festivalis vyks Prezidento Valdo Adamkaus VDU Sporto centre (Studentų g. 9A, Akademija, Kauno r.). Festivalis vyks lauke, tad rekomenduojame dėvėti patogią aprangą ir avalynę.

Renginyje planuojančius dalyvauti moksleivius prašome užsiregistruoti. REGISTRACIJA

Norint užregistruoti didesnę moksleivių grupę, tai galite padaryti el. paštu vdu@vdu.lt arba tel. 8 37 323 206. Registruojantis prašome nurodyti mokyklą, moksleivių skaičių ir amžių, kontaktinį asmenį ir jo el. paštą bei telefono numerį. Moksleivius atlydėjusius mokytojus kviesime į profesorės Liudos Šinkariovos seminarą „Paauglių psichologinės raidos ypatumai”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus