Kviečiame tapti tarptautinių studentų mentoriumi!

Kasmet į VDU atvyksta studentai iš įvairiausių pasaulio kraštų. Kai kurie vos vienam semestrui, kiti – pilnoms studijoms, kurios suteikia galimybę pasilikti Lietuvoje ilgesniam laikui.

Nepaisant to, kiek laiko jie užsibūna Lietuvoje, pirmosios dienos būna vienos iš sunkiausių ir įsimintiniausių. Siekiant, kad dar nepažįstamoje šalyje būtų lengviau žengti pirmuosius žingsnius ir nepaklysti, VDU Tarptautinių ryšių departamentas kviečia VDU studentus tapti atvykstančių tarptautinių studentų mentoriais ir ištiesti jiems pagalbos ranką!

Iki gegužės 15 dienos visi susidomėję studentai yra kviečiami užpildyti registracijos anketą.

VDU tarptautinių studentų mentorius – tai aktyvus, kupinas idėjų, atsakingas, galintis skirti laiko studentas, savo noru sutinkantis padėti VDU užsienio studentams adaptuotis ir socializuotis akademinėje bendruomenėje, Kaune, Lietuvoje bei pasiruošęs patirti naujų įspūdžių, įgauti naujų įgūdžių ir praplėsti savo pažinčių ratą visame pasaulyje

Plačiau su tarptautinių studentų mentorystės programa galite susipažinti čia.