Kviečia dalyvauti „Tranform4Europe“ verslo planų konkurse

Tarptautinis aljansas „Transform4Europe“, kurio narys yra Vytauto Didžiojo universitetas, kviečia iki birželio 30 d. registruotis į pirmąjį verslo planų konkursą. Konkurse gali dalyvauti universitetų bendruomenė: studentai, dėstytojai, kiti VDU darbuotojai.  Atkreiptinas dėmesys, kad dalyvių komandas turi sudaryti žmonės bent iš trijų skirtingų universitetų. Parterinių universitetų sąrašą rasite čia.

Tai – unikali galimybė vykdyti savo verslo projektą, dalijantis patirtimi tarptautinėse grupėse su kvalifikuotų mentorių pagalba. Konkurso dalyviai turės galimybę dalyvauti specialiuose mokymuose ir laimėti 5 000 € piniginį prizą už geriausią projektą.

Be to, laimėjusi grupė turės galimybę nemokamai dalyvauti rugsėjo 19–23 dienomis Trieste vyksiančioje vasaros mokykloje, skirtoje tiek pasirengimo, tiek projekto vystymo temoms. Taisykles ir sąlygas rasite paspaudę šią nuorodą. Daugiau informacijos el. paštu: t4e@units.it.

Dalyvio anketą rasite čia.

Rodyti visus komentarus