Konkursas studijoms pagal „Erasmus“ programą pavasario semestrui

Skelbiamas papildomas konkursas studijoms pagal „Erasmus+“ programą 2020-2021 akademinių metų pavasario semestrui. Nori įgyti tarptautinės studijų patirties, patobulinti užsienio kalbų žinias, tapti tarptautinės bendruomenės nariu bei VDU ambasadoriumi? Dalyvauk konkurse, pildyk el. atrankos anketą interneto svetainėje https://epasirasymas.vdu.lt -> Outgoing-Application for Erasmus Study Exchange (EU countries) iki 2020 m. spalio 18 d. (23:59 val.).

Partnerinių institucijų sąrašai: Ekonomikos ir vadybos fakultetas, Gamtos mokslų, Humanitarinių mokslų, Informatikos, Katalikų teologijos, Muzikos akademijos, Menų, Politikos mokslų ir diplomatijos, Socialinių mokslų, Teisės, Švietimo akademijos Kaune, Švietimo akademijos Vilniuje ir Žemės ūkio akademijos.

Atrankoje gali dalyvauti visi VDU nuolatinių bei ištęstinių studijų studentai, išskyrus pirmo kurso bakalauro studentus. Aktyviai dalyvauti konkurse kviečiame studentus su specialiaisiais poreikiais, kurie turi galimybę gauti papildomą finansavimą.

Atrankos rezultatai bus skelbiami 2020 m. spalio 28 d. VDU interneto svetainėje, taip pat kiekvienas atrankoje dalyvavęs studentas bus informuotas el. paštu.

Daugiau informacijos apie Erasmus+ studijas