Konferencijoje Seime – apie švietimą Lietuvos dabarčiai ir ateičiai

Gegužės 21 d. Lietuvos Respublikos Seime vyko konferencija „Švietimas – Lietuvos dabarčiai ir ateičiai“, kurioje buvo aptariami švietimo sistemos pokyčiai ir naujovės. Konferencijoje dalyvavo ir VDU Edukologijos instituto vadovė doc. Lina Kaminskienė ir profesorius Jonas Ruškus, Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos pirmininkas.

Konferencijos dalyviams sveikinimo žodį tarė Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas akademikas Eugenijus Jovaiša ir švietimo ir mokslo viceministras Gražvydas Kazakevičius, pranešimus skaitė Seimo nariai, universitetų dėstytojai.

Pranešimuose buvo aptartas įtraukusis ugdymas, pedagogų rengimo kaitos kryptys, mokyklos vadovo vaidmuo, skaitmeninė kompetencija, Lietuvos mokyklų vadovų asociacijos aktualijos ir kiti klausimai.

Konferenciją organizavo Lietuvos mokyklų vadovų asociacija.