Konferencija „Mokytojai herojai: kas padeda pedagogui augti?“

904 1

Kovo 14 d., ketvirtadienį, 11 val., Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijoje (T. Ševčenkos g. 31, aktų salė, Vilnius), kovo 15 d., penktadienį, VDU Švietimo akademijoje Kaune (V. Putvinskio g. 23, 103 aud.)  vyks tarptautinė-mokslinė konferencija „Mokytojai herojai: kas padeda pedagogui augti?“, skirta ikimokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams.

VDU Švietimo akademijos mokslininkai organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją, kur Belgijos universiteto Ankstyvojo ugdymo inovacijų centro – AUP tarptautinio mokslinio tyrimų ir inovacijų centro įkūrėjas, švietimo politikos mokslinių tyrimų ir rėmimo ekspertas Jan Peeters skaitys pranešimą „Ieškant pedagogikos herojų: kas padeda mokytojams tobulinti savo pedagogines praktikas?“.

Konferencijoje vyks diskusija „Kaip galime padėti mokytojams tobulinti savo pedagogines praktikas?“, kur dalyvaus VDU Švietimo akademijos tyrėjai, mokslininkai, švietimo ekspertai, mokymosi įstaigų vadovai bei mokytojai.

Popiet vyks patyriminės erdvės, kur dalyviai galės išbandyti metodines-praktines veiklas.

Konferencijos programa.

Registracija.

Dalyvavimas konferencijoje – nemokamas.
Pažymėjimo kaina dalyviui: 7 EUR (informaciją dėl apmokėjimo užsiregistravusieji dalyviai gaus kovo pradžioje).

Komentarai

Alina

Laba diena, nepavyksta užsiregistruoti per nuorodą, tad rašau čia. Norėčiau dalyvauti konferencijoje Vilniuje.