„Kauno-VDU“ tinklininkės – Baltijos lygos čempionės!

183

Kauno „Kauno-VDU“ tinklininkės po penkerių metų pertraukos triumfavo Baltijos moterų tinklinio lygoje. VDU Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre vykusio finalo ketverto turnyro finale sekmadienį „Kauno-VDU“ klubas 3-1 (25:19, 25:17, 22:25, 25:17) įveikė Tartu „TU-Bigbank“ (Estija) komandą.

Pilnutėlėje salėje aistringai žiūrovų palaikomos kaunietės iškart išsiveržė į priekį ir laimėjo pirmą setą. Antrajame sete Kauno ekipa vėl nepaliko varžovėms didesnių vilčių. Trečiajame sete Kauno komandos tinklininkėms ėmė trūkti koncentracijos ir estės tuo pradėjo naudotis. Po atkaklaus seto džiaugėsi „TU-Bigbank“ komanda, sušvelninusi savo atsilikimą ir gražinusi intrigą į rungtynes.

Ketvirtajame sete „Kauno-VDU“ tinklininkės į aikštę jau žengė su tinkamu nusiteikimu. Seto viduryje kaunietės atitrūko keliais taškais į priekį ir pabaigoje jau nebeleido suabejoti savo pranašumu. „Kaunas-VDU“ antrą kartą klubo istorijoje tapo Baltijos čempionėmis. Nugalėtojoms 18 taškų pelnė Viltė Bogdanovič, 13 – Ida Marija Savukynaitė, 9 – Viktorija Dudkina, 8 – Gabija Kasperavičiūtė, 6 – Ugnė Lokytė.

„Po paskutinio taško buvo palengvėjimas. Rungtynės buvo tikrai labai įtemptos. Kovojome dėl kiekvieno taško. Iš šono gali atrodyti, kad buvo lengva, bet iš tikro turėjome daug įtampos. Stengiamės koncentruotis į savo žaidimą, visos laikėmės kartu ir pavyko pasiekti pergalę“, – džiaugėsi V. Bogdanovič. Tinklininkė prisipažino, kad trečiajame sete nepavyko sulaikyti Estijos ekipos kraštų žaidėjoms, todėl setas buvo pralaimėtas. Pasak jos, ketvirtajame sete pavyko pagerinti gynybą ir išplėšti pergalę.

Per visą šį Baltijos lygos sezoną „Kaunas-VDU“ patyrė vos vieną pralaimėjimą. „Gerą sezoną lėmė koncentravimasis į kiekvienas rungtynes. Į visus susitikimus žiūrėjome rimtai, todėl tas ir lėmė tokius rezultatus“, – kalbėjo V. Bogdanovič. „Kauno-VDU“ lyderė V. Bogdanovič buvo pripažinta geriausia finalo ketverto turnyro žaidėja.

„Labai malonu gauti tokį apdovanojimą. Labai džiaugiuosi už kitas komandos drauges, kurios pateko tarp geriausių žaidėjų. Vadinasi, kad mūsų darbas atsipirko, – kalbėjo V. Bogdanovič. – Tikiuosi, kad šis triumfas visai komandai suteiks dar didesnio pasitikėjimo savimi ir ateityje sieksime naujų tikslų“.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus