Įtraukių praktikų mokymai universiteto bendruomenei

873

Jei norite prisidėti prie saugios, įtraukios ir palaikančios darbo, studijų ir mokslinių tyrimų aplinkos kūrimo akademinėje erdvėje, kviečiame sudalyvauti Įtraukių praktikų mokymuose, kuriuose akademinio personalo nariai (įvairių pakopų studentai, dėstytojai, tyrėjai ir administracijos darbuotojai) įgis žinių, kaip kurti draugišką aplinką LGBTI+ akademinės bendruomenės nariams.

Įtraukių praktikų mokymai yra pagrindinis tarptautinio projekto „Universitetai įvairovės link“, įgyvendinamo Graikijoje, Lietuvoje ir Italijoje, rezultatas. Daugiau apie projektą, tikslus ir veiklas galite sužinoti čia.

Šiais mokymais siekiama akademinei bendruomenei pateikti gaires, kaip kurti saugią, įtraukią ir palaikančią darbo, mokymo, mokslinių tyrimų ir studijų aplinką visiems LGBTI+ nariams.

Kam skirti mokymai?

Mokymai skirti visai akademinei bendruomenei (dėstytojams, mokslo ir administracijos darbuotojams, taip pat bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros studentams). Mokymai taip pat naudingi įvairių organizacijų, dirbančių žmogaus teisių ir LGBTI+ klausimais, nariams.

Mokymų tikslai:

  1. Ugdyti akademinės bendruomenės gebėjimus atpažinti įvairias diskriminacijos formas dėl seksualinės orientacijos, lytinės tapatybės, lyties charakteristikų.
  2. Pagilinti akademinės bendruomenės įgūdžius, reikalingus sprendžiant LGBTI+ klausimus akademinėje aplinkoje.
  3. Praplėsti akademinės bendruomenės žinias, kaip sukurti saugią, įtraukią ir palankią darbo, mokymo, mokslinių tyrimų ir studijų aplinką visiems LGBTI+ nariams.

Nuotolinių mokymų datos:

  • Balandžio 25 d. 15 val. – STUDENTAMS (bakalauro, magistro ar doktorantūros studijų)
  • Balandžio 29 d. 15 val. – AKADEMINIAM PERSONALUI (tyrimų, studijų, administracijos)
  • Gegužės 09 d. 15 val. – MIŠRŪS (tiek studentams, tiek akademiniam personalui).

Mokymų trukmė – 2 val., kalba – lietuvių.

Mokymų sertifikatas – visi mokymų dalyviai, užpildę trumpą mokymų įvertinimo formą po mokymų, gaus skaitmeninį dalyvavimo pažymėjimą.

Mokymų lektoriai: VDU prof. dr. Artūras Tereškinas, VDU prof. dr. Milda Ališauskienė, dr. Gintarė Pocė.

Registracija: prašome pasirinkti vieną jums tinkamą mokymų datą ir užpildyti registracijos formą. Likus kelioms dienoms iki mokymų gausite priminimą apie mokymus ir „Zoom“ nuorodą.

Registracijos anketa

Kita informacija:

  • mokymai nebus įrašinėjami;
  • po mokymų bus galimybė užduoti rūpimus klausimus;
  • dalyvių skaičius mokymuose nėra ribojamas.

Jeigu turite klausimų dėl mokymų, registracijos ir dalyvavimo, kreipkitės el. paštu gintare.poce@vdu.lt.