Geografijos mokytojams vyks praktinis forumas apie ugdymo inovacijas

114

Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas ir Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla balandžio mėn. 17 d. (penktadienį), Vytauto Didžiojo universitete (V. Putvinskio g. 23) organizuoja III Respublikinį bendrojo ugdymo mokyklų geografijos mokytojų forumą „Ugdymo inovacijos ir integracijos galimybės geografijos ugdyme mokyklose“. Forumas skirtas geografijos mokytojams, mokyklų administracijos darbuotojams, taip pat mokytojams, kurie vykdo dalykinę integraciją su geografijos mokomuoju dalyku, būsimiems geografijos mokomojo dalyko pedagogams, kurie studijuoja ar atlieka praktikas bendrojo ugdymo mokyklose.

Pirmoji forumo sesija skirta inovacijų ir technologijų pritaikymo geografijos pamokose aptarimui. Bus pristatomas kūrybingumą skatinančių metodų panaudojimas siekiant pamokas padaryti įtraukiančias, taip pat įvertinami inovatyvūs ir efektyvūs mokymo(si) būdai. Antroji sesija skirta įvertinti gamtinės geografijos ugdymo aktualijas, aptariant geografinių informacinių sistemų panaudojimo svarbą ugdymo procese ir įvertinant gyvybės poveikį Žemės raidai. Trečioji sesija skirta kontekstualumo galimybių pristatymui per visuomeninės geografijos temas, aptariant politinių regioninų ir demografijos sričių klausimus.

Forumo organizatoriaus dr. Mindaugo Norkevičiaus vertinimu, inovacijų ir technologijų taikymas pamokose yra vienas iš svarbiausių šiuolaikinės pamokos elementų, todėl būtina ir gerosios patirties sklaida, kad pedagogai galėtų dalytis savo sukauptomis žiniomis. Forumo organizatorius akcentuoja, kad dalykinės integracijos svarba ir galimybės geografijos pamokose gali būti perteikiamos įvairiausiais būdais ir metodais, o mokytojo vaidmuo turi atspindėti ir šiuolaikines tendencijas ir platesnio kontekstualumo pademonstravimą kaip priemonę inovatyviam ugdymui, taip atskleidžiant mokomųjų temų praktinį pritaikymą.

Forume dalyvavusiems mokytojams bus išduoti 5 ak. val. Vytauto Didžiojo universiteto kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Forumo nuostatai

Forumo programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.