EVF kūrybinėse dirbtuvėse – studentų idėjos atsakingesniam Kaunui

1689

VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto dėstytojos Evelina Bendoraitienė, Asta Gaigalienė ir Viktorija Starkauskienė surengė kūrybines dirbtuves „WEALTHfareCITY“, kuriose dalyvavo skirtingų sričių studentai.

Inovatyvių dirbtuvių projektą įkvėpė ir įgyvendinti padėjo VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto absolventė, socialinių inovacijų vystymo programos „ChangeMakers‘ON“ įkūrėja ir vadovė Simona Šimulytė. Kūrybinės dirbtuvės vyko „Hostinger“ patalpose.

Studentai dirbtuvių metu vystė idėjas, kaip Kauną paversti socialiai atsakingesniu miestu. Jiems kurti ir tobulinti idėjas padėjo būrys ekspertų: Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė doc. dr. Rita Bendaravičienė, „Kaunas Inn“ Verslo skyriaus vadovas Tadas Stankevičius, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovė Agnė Jaraitė, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos darbuotoja Arūnė Matelytė, UAB „Sørvindu“ atstovas Aušvydas Gražinys, KTU absolventas Joshua Olusegun Fayomi, Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto atstovai doc. dr. Nina Klebanskaja, prof. dr. Arvydas Bakanauskas, prof. dr. Irena Bakanauskienė, dr. Monika Didžgalvytė ir kt.

Gruodžio pradžioje studentų idėjos buvo pristatytos Kauno miesto savivaldybėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.