EST skelbia geriausių baigiamųjų darbų konkursą

Europos socialinį tyrimą (toliau – EST, angl. European Social Survey (ESS) Lietuvoje įgyvendinanti Vytauto Didžiojo universiteto mokslininkų grupė skelbia studentų geriausių bakalauro ir magistro baigiamųjų darbų, kuriuose analizuoti EST duomenys, konkursą šiose socialinių mokslų kryptyse:

• Teisė
  • Politikos mokslai
  • Vadyba
  • Ekonomika
  • Sociologija
  • Psichologija
  • Edukologija
  • Komunikacija ir informacija

Geriausių bakalauro baigiamųjų darbų konkurse dalyvauti kviečiami pirmosios pakopos, o magistro baigiamųjų darbų konkurse – antrosios pakopos socialinių mokslų studentai, kurių baigiamasis darbas apgintas 2020-2021 m. m. Baigiamajame darbe turi būti analizuojami EST duomenys (nemokamai prieinami internetinėje svetainėje https://www.europeansocialsurvey.org/data/).

Konkursui teikiami darbai gali būti parengti lietuvių arba anglų kalbomis. Mokslo darbai priimami iki 2021 m. birželio 28 d.

Geriausio bakalauro baigiamojo darbo konkurso nugalėtojui/ai atiteks Europos socialinio tyrimo prizas. Magistro baigiamojo darbo konkurso nugalėtojui/ai – 1 mėn. trukmės stažuotė Europos socialinio tyrimo projekte. Visiems dalyvaujantiems bus įteikti padėkos raštai.

Registracija į bakalauro baigiamųjų darbų konkursą

Registracija į magistro baigiamųjų darbų konkursą

Daugiau informacijos apie konkursą galima rasti čia (bakalauro) ir čia (magistro).

Rodyti visus komentarus