ES ekologinei dienai – gamtininko M. Čepulio paskaita

276

Rugsėjo 23 dieną Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos (VDU ŽŪA) Miškų ir ekologijos fakulteto Aplinkos ir ekologijos katedra kviečia Europos Sąjungos (ES) ekologinę dieną paminėti drauge ir 10 val. dalyvauti gamtininko Mariaus Čepulio paskaitoje „Gamta pagal Marių Čepulį“. Paskaita vyks VDU ŽŪA Centrinių rūmų (Studentų g. 11, Akademija) 503 auditorijoje.

2021 metų rugsėjo 23 dieną Europos Parlamentas, Taryba ir Komisija pažymėjo pirmąją kasmetinę ES ekologinę dieną. Visos trys institucijos pasirašė bendrą deklaraciją, kuria nustatoma, kad nuo šiol kiekvienų metų rugsėjo 23 d. minima ES ekologinė diena.

Rugsėjo 23 d. – rudens lygiadienis, kuomet dienos ir nakties trukmė yra vienoda. Tai gamtos pusiausvyros simbolis, kurį atspindi ekologinė gamyba, tvarus žemės ūkis, kai maisto produktų gamyba vykdoma atsižvelgiant į gamtą, biologinę įvairovę ir gyvūnų gerovę.

REGISTRACIJA

Informuojame, kad renginyje gali būti filmuojama ir/ar fotografuojama ir Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus