Aukštųjų mokyklų dėstytojams – profesinės pedagogikos studijos

711 5

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) tęsia dokumentų priėmimą į profesines pedagogikos studijas aukštųjų mokyklų dėstytojams iki 2021 m. balandžio 18 d. 23 val.

Studijos finansuojamos Kauno miesto savivaldybės lėšomis, todėl kandidatams keliamas reikalavimas turėti susitarimus su bendrojo ugdymo mokyklomis dėl pedagoginės praktikos atlikimo ir darbo pabaigus studijas.

Profesinių studijų programa „Pedagogika“ trunka vienerius metus, ją baigus suteikiama pedagogo kvalifikacija ir išduodamas baigtas studijas ir kvalifikaciją liudijantis valstybės pripažintas Studijų pažymėjimas.

Pedagoginių studijų programą sudaro teorinė dalis (paskaitos), kurios apimtis 720 val., pedagoginė praktika (atliekama bendrojo ugdymo mokyklose), kurios apimtis 800 val. ir savarankiškai rengiamas baigiamasis darbas, kurio apimtis – 80 val.

Studijavimo formos priklausys nuo pandeminės situacijos, bus derinamas tradicinis ir nuotolinis mokymasis.

Numatoma studijų pradžia nuo 2021 m. balandžio mėn. 26 d.

Dokumentus galima pateikti iki 2021 m. balandžio 18 d. 23:00 val. el. pašto adresu vaida.luksiene@vdu.lt.

Balandžio 20 d. vyks motyvacinis kandidatų pokalbis su priėmimo komisija.

Motyvacinio pokalbio tvarkaraštis kiekvienam kandidatui bus išsiųsti nurodytais el. pašto adresais, todėl pasitikrinkite “Spam” ar “Junk” katalogus savo el. pašto dėžutėje. Kad VDU administratorės siunčiami laiškai sėkmingai pasiektų Jūsų pašto dėžutę, rekomenduojame įtraukti adresą: vaida.luksiene@vdu.lt.

Po motyvacinio pokalbio apie rezultatus ir kvietimą pasirašyti sutartis el. būdu bus informuojama individualiai prašymo formoje nurodytais kontaktais.

Pateikiamos šių dokumentų elektroninės kopijos:

− Aukštojo mokslo baigimo diplomų kopijos (VDU absolventams, baigusiems 2001 metais ir vėliau pateikti nereikia);

− Diplomų priedėlių kopijos (VDU absolventams, baigusiems 2001 metais ir vėliau pateikti nereikia);

− Paso asmens duomenų puslapio kopija arba asmens tapatybės kortelės kopija (VDU absolventams, jei nesikeitė duomenys, pateikti nereikia);

− Dokumento, patvirtinančio pavardės ar vardo keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde ar vardu;

− Pažyma apie darbą aukštojoje mokykloje;

− Susitarimai su mokyklomis (apie praktikos atlikimą, darbą mokykloje, darbą pabaigus studijas).

Daugiau informacijos apie priėmimą į profesines studijas „Pedagogika“:

• Vytauto Didžiojo universitetas/Švietimo akademija
  • Studijų koordinatorė Vaida Lukšienė
  • El. paštas vaida.luksiene@vdu.lt
  • Telefonas (8 37) 327875
  • VDU Studijų departamentas
  • Adresas S. Daukanto g. 27, LT-44249, Kaunas
  • El. paštas studijos@vdu.lt
  • Telefonas (8 37) 327 963

Komentarai

Dalė

Laba diena, noriu pasiteirauti galbūt organizuojate pedagoginės studijas nedirbantiems aukštoje mokykloje, bet norintiems įgyti pedagogo kvalifikaciją. Dėkoju už atsakymą. Pagarbiai Dalė

Vytauto Didžiojo Universitetas

Laba diena, priėmimas į pedagogines studijas, į kurias galės pretenduoti ir nedirbantys aukštojojo mokykloje, bus skelbiamas birželio mėnesį. Kviečiame sekti informaciją vdu.lt.

Arūnas

Laba diena. Noriu paklausti su kokia bendrojo ugdymo mokykla turi būti sudaryta sutartis. Nes pagal ugdymą yra įvairiu grupių.

Odeta Norkutė

Laba diena, Arūnai, sutartis turėtų būti sudaryta su Kauno miesto mokykla: pradine, progimnazija, gimnazija.

Anonimas

Laba diena. O dar noriu paklausti ar profesinė mokykla tinka. Ir jai iki termino dokumento pateikimo nespėčiau rasti mokyklos. Ar galiu vistiek pateikti ir toliau ieškoti su kuo sudaryti sutartį.

Rodyti visus komentarus