Akademinis politologų klubas kviečia susikauti protų ringe

901

Gegužės 16 d., trečiadienį, 18 val., Akademinis politologų klubas (APK) kviečia VDU studentus išbandyti jėgas jau septynioliktąjį kartą organizuojamame intelektualiame komandiniame žaidime „Mąstyk greitai“, kuris vyks VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, 311 aud.).

Matuos reakcijos greitį

„Mąstyk greitai“ – tai intelektualus komandinis žaidimas, kuriame ypač svarbi greita reakcija. Nuo kitų protų mūšių žaidimų jis skiriasi labai limituotu laiku, nes pirmuosiuose turuose skiriamos vos kelios sekundės atsakymams užrašyti, o visą protų mūšį sudaro 6 etapai, tarp jų  – ir muzikinis. Gilias tradicijas turintis žaidimas kasmet sulaukia ne tik naujų dalyvių, bet ir komandų veteranių, kurios greitai mąsto nuo pat pirmųjų žaidimų.

„Žaidimas kasmet sutraukia intelektualų Kauno jaunimą po vienu stogu. Greitai mąstyti priverčiantys klausimai visuomet sujungia komandų narius bendram tikslui. Komandos ne tik varžosi tarpusavyje, bet ir pasitikrina savo žinias“, – apie renginį pasakojo APK pirmininkė Kristina Vabinskaitė.

Laukia prizai

Žaidėjai galės išbandyti savo komandą bei pasitikrinti žinias geografijos, istorijos, meno, sporto bei kitose srityse, o greičiausiai mąstantys protų mūšio dalyviai bus apdovanoti rėmėjų įsteigtomis dovanomis. Renginį remia Vytauto Didžiojo universitetas, Kauno Europe Direct informacijos centras, Pabėgimo kambarys „Pulsas“, „Emik“ bei kiti.

2–4 žmonių komandos, sugalvojusios savo pavadinimą, kviečiamos registruotis el. pašto adresu: mastykgreitai@gmail.com. Registruojantis svarbu nurodyti komandos pavadinimą ir narių skaičių.

Daugiau informacijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.