Absolventų klubas kviečia į visuotinį ataskaitinį-rinkiminį susitikimą

470 1

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Absolventų klubas kviečia VDU bendruomenės narius dalyvauti visuotiniame susitikime, kuris vyks š. m. birželio 11 d. (penktadienį). Susitikimas vyks VDU Botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 4, Kaunas), jame norintys dalyvauti asmenys turi turėti galimybių pasą. Tiems, kurie negalės susitikime dalyvauti gyvai, bus užtikrinta galimybė dalyvauti nuotoliniu būdu.

Nuo 16:30  val. iki 18:15 val. vyks oficialioji susitikimo dalis, kurios metu bus pristatyta klubo valdybos veikla 2020 m. ir visos AK valdybos kadencijos (2019 – 2021 m.) laikotarpiu pasiekti rezultatai; taip pat pateiktos valdybos, finansinės, etikos ir revizijos komisijų ataskaitos; vyks diskusija apie 2021 – 2023 metų VDU AK veiklos tikslus; bus renkamas naujas klubo prezidentas ir VDU AK valdyba.

Visi klubo nariai yra kviečiami kandidatuoti į klubo prezidento, valdybos, etikos ir revizijų komisijų narius. Nariai, norintys kandidatuoti į prezidento pareigas, turi paruošti veiklos programą ir ją pristatyti susirinkimo metu. Savo kandidatūras kviečiame siųsti el. paštu: andrius@eura.lt

Po oficialios dalies, nuo 18:30, VDU Absolventų klubas kvies dalyvauti pranešime-diskusijoje „VDU dėstytojai ir studentai: asmenybės ir vertybės per atkurto VDU trisdešimtmetį“, kurią ves prof. dr. Valdas Rakutis.

Norinčius dalyvauti susitikime kviečiame registruotis. Susitikimo nuoroda bus atsiųsta visiems nurodytu el. paštu.

Komentarai

Džiugas

Kviečiame aktyviai dalyvauti įvairių VDU fakultetų absolventus. Absolventų klubo ir VDU siekis - pritraukti ir motyvuoti kuo daugiau absolventų iš skirtingų kartų į klubo ir universiteto veiklas. Absolventų klubas vienija ir remia visų VDU fakultetų absolventų klubų siekius ir interesus. Absolventų klubas aktyviai bendradarbiauja su VDU vadovybe ir yra užsitarnaves autoritetą. Šiuo metu VDU absolventų klubas kartu su VDU administracija aktyviai dirba, kad įgyvendintų 2020 metais VDU Senato priimtą naują VDU raidos strategiją. Pirmą kartą VDU istorijoje, absolventų reikalams ir interesams įgyvendinti, universiteto strategijoje dediikuotas atskiras skyrius, kuriame aprašyti konkretūs universiteto siekiai, kaip absolventai galėtų dalyvauti universiteto projektuose, pasinaudoti įvairiomis universiterto paslaugomis ( žr. VDU Absolvento "pasas") , grįžti į universitetą toliau studijuoti, įgyti naujų kvalifikacijų ar net naują specialybę. Bus ir VDU stipendijos norintiems absolventals eiti akademiniu keliu VDU ir studijuoti doktorantūroje. Jau šią vasarą VDU skelbs konkursą naujai VDU ABSOLVENTŲ KOORDINATORIAUS PAREIGYBEI. KAS DAR NESATE VDU ABSOLVENTŲ KLUBO NARIAIS, KVIEČIAME REGISTRUOTIS IR JAIS TAPTI DAR IKI VISUOTINIO SUSIRINKIMO. Ateikite į susirinkimą (Vdu Botanikos sode šauni aplinka, yra VDU absolventų aleja) ir pakvieskite savo draugus VDU absolventus. Nuotoliniu būdu, taip pat nepatingėkite prisijungti, kam nepavyktų atvykti ( galėsite pilnavertiskai dalyvauti, diskutuoti, siūlyti savo idėjas , kandidatuoti ir balsuoti bei klausytis paskaitos). Iki greito susitikimo ir geros visiems vasaros pradžios. Pagarbiai, VDU AK valdybos vardu, Džiugas Juknys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus