Vyks VDU Senato posėdis

Vasario 26 d., trečiadienį, 14 val., VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks VDU Senato posėdis.

Posėdžio dienotvarkėje numatyta:

Sveikinimas prof. P. Bingeliui, gavus ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Didįjį kryžių.

1. 2019-12-18, 2019-12-23, 2020-01-30 Senato posėdžių protokolų tvirtinimas.
  2. 2019 metų Universiteto veiklos ataskaitos pristatymas.
  3. Vytauto Didžiojo universiteto Europos daktaro sertifikato (Doctor Europaeus Certificate) išdavimo tvarkos aprašo tvirtinimas.
  4. Vytauto Didžiojo universiteto mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros organizavimo nuostatų tvirtinimas.
  5. Priėmimo į Vytauto Didžiojo universiteto pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas 2020 m. taisyklių tvirtinimas.
  6. Dėl bakalauro studijų programos “Žemės ūkio technologijos ir vadyba” turinio atnaujinimo ir pavadinimo keitimo.
  7. Dėl podiplominių studijų „Verslas ir entreprenerystė“ bei „Marketingas ir pardavimai“ kainos keitimo.
  8. Dėl 2020 m. kainos nustatymo vasaros „Baltic Summer University 2020“ programoms.
  9. Dėl VDU rektoriaus rinkimų viešo konkurso būdu organizavimo tvarkos aprašo.
  10. Kiti klausimai.