Kasmetinis VDU Absolventų klubo susitikimas Vilniuje

Spalio 11 d. startuolių parke „Vilnius Tech SAPIEGOS“ (Antakalnio g. 7, 5 korpuse, restorane „Sakmės“) vyko kasmetinis VDU Absolventų klubo susitikimas. Susitikimo metu vyko ekskursija po startuolių parko erdves, pasimatymai su įmonėmis bei jose dirbančiais VDU absolventais. Susirinkę absolventai aplankė:

• Tarptautinį IT startuolį, kompiuterinių žaidimų ir informacinių platformų kūrėją „GameInsight“;
  • vieną įtakingiausių reklamos agentūrų Baltijos šalyse – Not perfect;
  • Antakalnio bendruomenės namus (Prezidento A. Smetonos salę, I. Šimonytės štabą);
  • programinės įrangos kūrėjų kompaniją UAB „Telesoftas“;
  • unikalų, save išlaikantį socialinį projektą „Miesto laboratorija“.

Po oficialios ekskursijos, VDU Absolventų klubo nariai rinkosi neformaliam pasisėdėjimui, kurio metu prisiminė studentavimo laikus bei aptarė VDU aktualijas.

VDU Absolventų klubas – asociacija, savanoriškumo principu jungianti VDU studijavusius asmenis, kurie įgijo bakalauro, magistro ar daktaro laipsnį. Klubas kelių veiklių studentų iniciatyva buvo įkurtas dar 1997 m., šiuo metu jis vienija daugiau kaip 600 narių – verslo, politikos, teisės, meno, technologijų, aplinkosaugos, švietimo ir kitų sričių lyderių.

Rugsėjo 9 d. VDU Absolventų klubo valdyba surengė susirinkimą, kuriame buvo aptarti valdybos protokolo nutarimai, VDU projektai, svarbiausi 2019-ųjų darbai, numatomi klubo renginiai ir kiti klausimai.

Daugiau apie VDU Absolventų klubo susitikimą Vilniuje

Daugiau apie VDU Absolventų klubo valdybos susirinkimą