Seminare – apie skaitmeninę humanitariką

Birželio 26 d., trečiadienį, 10–12 val., VDU mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23-313) vyks Skaitmeninės humanitarikos laboratorijos vasaros seminaras, skirtas humanitarinių ir socialinių mokslų studentams, doktorantams, dėstytojams ir mokslo darbuotojams.

Vasaros pradžia yra geras laikas pabėgti nuo rutinos ir pasinerti į naujus iššūkius. Jeigu domitės kompiuterinių technologijų taikymu socialiniuose ir humanitariniuose tyrimuose, norite pasimokyti išmaniau susirinkti sau įdomius duomenis ir juos analizuoti, o rezultatus pritaikyti studijose ir moksliniame darbe, nepraleiskite progos užsukti į šį seminarą.

Seminaro klausimai:
– programavimo kalba „Python“ mano kompiuteryje – kodėl verta ir nuo ko pradėti?
Skaitmeninės humanitarikos laboratorijos darbo aplinka – išmokime naudotis ir kurkime patys

Seminare dalyvaus prof. J. Rimas Vaišnys (Jeilio universitetas), VDU Humanitarinių mokslų fakulteto Kultūros tyrimų centro ir Kompiuterinės lingvistikos centro mokslo darbuotojai bei informatikai.

Papildoma informacija:
– Seminaro dalyviams naudinga turėti savo nešiojamąjį kompiuterį su belaidžio interneto ryšiu.
– Po seminaro bus galima pabendrauti rūpimais klausimais su humanitarais ir informatikais, užsiimančiais skaitmeninės humanitarikos veiklomis.

Registracija į seminarą