VDU Tėvų akademija: „Ar Lietuvos šeimai kyla grėsmė?“

Nuotoliniu būdu

VDU Socialinių mokslų fakultetas kviečia visus tėvus į VDU Tėvų akademiją mokytis apie save, šeimą, savo vaikus, jų auklėjimą ir kitomis aktualiomis temomis. VDU Tėvų akademija – tai dalis Socialinių mokslų fakulteto misijos. Kiekvieno mėnesio paskutinį ketvirtadienį VDU Socialinių mokslų fakulteto dėstytojai – psichologai, sociologai, socialinio darbo atstovai – dovanoja nemokamus užsiėmimus tėvams, taip siekdami prisidėti prie visuomenės tobulėjimo.

2021 m. lapkričio 25 d., ketvirtadienį, 18:00 val., vyks antroji šių akademinių metų VDU Tėvų akademijos nuotolinė paskaita „Ar Lietuvos šeimai kyla grėsmė?“, kurią ves VDU Sociologijos katedros profesorė Aušra Maslauskaitė.

Būtina išankstinė REGISTRACIJA: http://smf.vdu.lt/registracija

Paskaita vyks nuotoliniu būdu. Likus dienai iki renginio, užsiregistravusiems bus išsiųsta prisijungimo informacija. Renginys nemokamas.

Kviečiame dalyvauti!