VDU Studentų atstovybės ataskaitinė-rinkiminė konferencija

Nuotoliniu būdu

Kovo 12 d. vyks Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės (VDU SA) rinkiminė-ataskaitinė konferencija, kurios metu VDU Studentų parlamentas vienerių metų kadencijai rinks naują SA prezidentą. Norą užimti šią poziciją išreiškė du kandidatai – Humanitarinių mokslų fakulteto doktorantas Žygimantas Menčenkovas ir tame pačiame fakultete studijuojanti bakalaurantė Ieva Vengrovskaja.

Artimiausiu metu vyks kandidatų debatai, kuriuose jie galės prisistatyti akademinei bendruomenei ir išsamiau papasakoti apie savo idėjas bei tikslus.

VDU SA prezidentas vadovauja atstovybei ir veikia organizacijos vardu. Jis dalyvauja Rektorato, Tarybos posėdžiuose su sprendžiamojo balso teise, deleguoja studentų atstovus į universiteto valdymo organus, sudaro darbo grupes įvairiems klausimams spręsti ir atlieka kitas funkcijas numatytas Įstatuose.

Daugiau informacijos apie kandidatus į VDU SA prezidento postą galite rasti VDU SA puslapyje.