VDU Kultūros dienos

Vytauto Didžiojo universitetas

Balandžio 24 – 29 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakultetas organizuoja tradicinį plačiajai visuomenei skirtą meno ir kultūros festivalį „VDU kultūros dienos“. Kaip teigia Menų fakulteto dekanė prof. dr. Jurgita Staniškytė, jau šeštus metus „VDU Kultūros dienos“ rengiamos kaip atvirumo ir bendrystės erdvė, kurioje susitinka akademikai ir visuomenė, kūrėjai ir miesto bendruomenė, kurioje aptariamos aktualiausios dabarties problemos, diskutuojama, kuriama bei mokomasi kartu.

„Šiais metais visų mūsų mintys su Ukraina, todėl buvo labai svarbu į šią kūrybinės bendrystės erdvę įtraukti nuo karo pabėgusius Ukrainos vaikus: taip apjungę bendras VDU, filmo kūrėjų, prodiuserių ir iniciatyvos „Tūkstantmečio Lietuvos vaikai“ pajėgas nusprendėme pakviesti vaikus į specialią filmo „Lobis“ (rež. A. Marcinkevičiūtė, 2022) peržiūrą“, – sako prof. dr. J. Staniškytė. Taigi simbolinis „VDU kultūros dienų“ atidarymas vyks balandžio 24 d. 15 val. demonstruojant filmą „Lobis“ Ukrainos vaikų dienos stovyklos dalyviams. Pažymėtina ir tai, kad filmą į ukrainiečių kalbą savanorystės pagrindais išvertė VDU absolventė Sofiia Zhuchyk, šiuo metu tiesiogiai išgyvenanti karo siaubą gimtajame Lucko mieste.

Susitikime „VDU kultūros dienose“!

Daugiau informacijos

Išsami renginio programa:

Renginių metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.