VDU Botanikos sodo 100-mečio paminėjimui skirtas ėjimas-bėgimas

VDU Botanikos sodas (Ž. E. Žilibero g. 6, Kaunas)

Tęsiant tradiciją ir minint Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Botanikos sodo šimtmetį, gegužės 27 d., 12 val. VDU Sporto centras organizuoja šiai sukakčiai skirtą bėgimą/ėjimą. Pagrindinis tikslas – įveikti simbolinę 1923 metrų trasą VDU Botanikos sode.

Kviečiame užpildyti dalyvio registracijos anketą, dalyvauti ir tapti šio istorinio renginio dalimi. Visi dalyvausiantys renginyje, galės nemokamai apsilankyti VDU Botanikos sodo erdvėse, o pirmajam šimtui užsiregistravusiųjų bus įteikti istoriniai bėgimo marškinėliai!

REGISTRACIJA

Renginio data: gegužės 27 diena, šeštadienis

Renginio pradžia: 12:00 val.

Vieta: VDU Botanikos sodas, Ž. E. Žilibero g. 4, Kaunas

Renginio programa:

12:00 – 13:30 val. dalyvius kviečiame atlikti įvairius testus: kūno sudėties analizės matavimą, dinamometro, spirometro, kraujospūdžio, deguonies įsisavinimą ir kitus.

13:30 – 13:45val. Bendras apšilimas ir pasiruošimas bėgimui-ėjimui

14:00 val.  Startuojame įveikdami 1923 metrų trasą