Švietimo lyderių forumas „Švietimo kodas 2024“

Vytauto Didžiojo universitetas

Lrytas.lt portalas, kartu su Vytauto Didžiojo universitetu (VDU) bei kitais partneriais  kovo 1 d. pirmą kartą organizuoja didžiausią bei turiniu įvairiausią forumą „Švietimo kodas“, pritrauksiantį 900 dalyvių, skirtą švietimo lyderiams, mokytojams, esamiems ir būsimiems pedagogams. Konferencijoje įžvalgomis ir idėjomis dalysis daugiau nei 60 pranešėjų ir diskusijų dalyvių – verslininkai, mokslininkai, vadovai, švietimo profesionalai.

Įkvepiančios istorijos, inovatyvūs įrankiai ir drąsios iniciatyvos paskatins ryžtis pokyčiams, kurie ugdymą gali paversti efektyvesniu. „Švietimo kodas“ – Lietuvos švietimo lyderių laikas, jau kovo 1 dieną, Kaune, Vytauto Didžiojo universitete (VDU). Konferencija švietimo bendruomenės nariams nemokama, bet registracija būtina, kadangi vietų skaičius ribotas. Visa informacija apie konferenciją rasite čia.

„Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija yra vienas iš pedagogų rengimo centrų Lietuvoje, todėl natūralu, kad universiteto bendruomenė deda maksimalias pastangas į aukšto lygio mokytojų rengimą, profesinį tobulėjimą bei šios profesijos viešinimą visuomenėje.

„Švietimo kodas“ yra projektas, kurio metu stengiamasi suaktyvinti mokyklų bendruomenes pastebėti ir pripažinti mokytojų profesionalumą ir lyderystę. Tai leidžia pamatyti, kokias mokytojo savybes vertina mokiniai, mokytojai kolegos, tėvai ir kiti socialiniai dalininkai. Manau, kad universiteto dalyvavimas šiame projekte prisideda prie galimybės plačiau susipažinti su mokytojo veikla, o kartu suprasti šios profesijos reikalingumą valstybei“, – sako Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos kanclerė prof. dr. Lina Kaminskienė.

„Lietuvos mokytojas 2024“ apdovanojimai

Mokytojai, švietimo specialistai keičia ne tik vaikų ateitį, bet ir šalies švietimo veidą. Naujienų portalas lrytas.lt ketvirtus metus iš eilės kviečia įvertinti ir nominuoti mokytojus „Lietuvos mokytojas 2024“ apdovanojimuose, taip parodant jiems dėmesį, padėkojant už svarbų darbą.

Lrytas.lt organizuojami tradicija tapę „Lietuvos mokytojas“ apdovanojimai suteikia galimybę visuomenę supažindinti su tikraisiais švietimo šviesuliais, kurie į švietimo iššūkius žvelgia su neblėstančiu užsidegimu bei skatina rinktis mokytojo profesiją.

„Nėra kito specialisto, ant kurio pečių gula atsakomybė ne tiktai išmokyti vaiką skaityti ir rašyti, bet ir būti žmogumi. Mokytojo profesijos prestižo neįmanoma sukurti per dieną, tačiau kai ką galime padaryti jau dabar – parodyti, kad mokytojo darbas matomas ir vertinamas. Siekėme atrasti ir parodyti švietimo šviesuolius, tuos, kurie įkvepia ir jie dirba ne tik didžiuosiuose šalies miestuose.

Šiuo projektu norime padrąsinti jaunus žmones rinktis mokytojo profesiją, o dirbantiems patvirtinti, kad jų įdėtas darbas ir atsidavimas turi milžinišką prasmę bei yra be galo vertinamas“, – teigia projekto „Lietuvos mokytojas 2024“ ir portalo lrytas.lt vystymo vadovė Greta Ališauskaitė-Bagušauskienė.

Žinote mokytojus, prisidedančius prie mokyklos transformacijos unikaliomis idėjomis bei iniciatyvomis, bendruomenės būrimo ir mokinių pasiekimų gerinimo bei išsiskiria savo asmeninėmis savybėmis? Laikas įvertinti tikruosius švietimo lyderius, ne visuomet spėjančius pasigirti savo pasiekimais. Kviečiame siūlyti savo mokytojus!

Mokytojai nominuojami devyniose kategorijose: ikimokyklinio ugdymo, pradinio ugdymo, pagrindinio ugdymo, vidurinio ugdymo (progimnazijos ir gimnazijos), neformalaus ugdymo, profesinio ugdymo mokytojas, švietimo pagalbos specialistas ir švietimo lyderis. Susumavus skaitytojų ir vertinimo komisijos balsus, bus apdovanoti devyni mokytojai.

Mokytojų registracija vyks sausio 9 – vasario 8 dienomis, balsavimas portale lrytas.lt – iki vasario 8 d. Nugalėtojai bus skelbiami ir apdovanojami kovo 1 d.

Balsuoti galite čia.

Komentarai

Šarūnas

Sveiki ar jau yra laimėtojai 2024 geriausiu mokytoju rinkimuose?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.