Studentų konferencija „Laisvė kurti 2022“

VDU daugiafunkcinis mokslo ir studijų centras (V. Putvinskio g. 23, Kaunas)

 

Balandžio 29 d., penktadienį, Lietuvos universiteto šimtmečio ir VDU atkūrimo dienos proga kviečiame į studentų konferenciją „Laisvė kurti 2022“. Konferencijoje VDU studentai pristatys savo mokslinius, meninius ir kūrybinius pasiekimus universitetui bei miestui, palikdami pėdsaką universiteto šimtametėje istorijoje.

Konferencijoje išgirsite daugiau nei 40 pranešimų iš skirtingų studijų krypčių studentų lūpų: ekologija, menas, dirbtinis intelektas, ugdymas, sveikata ir daugelis kitų aktualių temų, kritiškai įvertintų ir išnagrinėtų įvairiais požiūriais.

Konferencija prasidės 9 val. plenariniu posėdžiu, o nuo 10.15 val. pranešimų bus galima klausytis penkiose paralelinėse sekcijose, vienoje iš jų – tik anglų kalba. Taip pat bus pristatomi stendiniai pranešimai bei parodos, o konferenciją užbaigs kūrybinės grupės „Declamationes“ meninis vyksmas „Pasipriešinimo naratyvai“.

Konferencija vyks VDU daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23) nuo 9 val.

Pilną programą galima rasti čia.

Registracijos nuoroda

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.