Seminaras „Kaip įveikti gyvenimo iššūkius ir nepalūžti“

Nuotoliniu būdu

VDU Psichologijos klinika kviečia universiteto bendruomenę (studentus ir darbuotojus) dalyvauti seminarų cikle, skirtame stiprinti psichologinę gerovę. Seminarų ciklas vyks 2022 m. sausio 10-31 dienomis, MS Teams platformoje.

Seminaras „Kaip įveikti gyvenimo iššūkius ir nepalūžti“, doc. dr. Rytis Pakrosnis, 2022-01-27 d., 14 val.

Gyvenime norime laimės ir gerovės, tačiau likimas mums neišvengiamai siunčia išbandymus ir iššūkius. Taip ir siūbuojame sau kažkur tarp kentėjimo ir klestėjimo. Ne viskas gyvenime priklauso nuo mūsų, bet kai kas juk priklauso. Kaip atsirinkti ir kaip pasirūpinti savimi, kad padidintume tikimybę įveikti gyvenimo iššūkius ir atsitiesti nepalūžę? Kas yra atsparumas ir kaip galime jį ugdyti patys? Kaip žinoti, kada laikas kreiptis pagalbos į kitus ir kuo jie gali padėti? Šiuos bei kitus klausimus paliesime seminare, susipažinsime, ką apie tai sako psichologija ir ieškosime savo atsakymų. Prisijungimo nuorodos bus siunčiamos tik užsiregistravusiems dalyviams.

Registracijos nuoroda

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *