Renginys moksleiviams „Pamokos VDU“

Vytauto Didžiojo universitetas (V. Putvinskio g. 23, Kaunas)

Sausio 27 dieną, penktadienį, nuo 10 val. Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia 10-12 klasių moksleivius į pamokas universitete. Šio renginio tikslas – paskatinti moksleivius giliau domėtis mokslu, pažadinti norą atrasti sau artimą studijų sritį ir kuo prasmingiau kartu išpildyti dienos pamokų tvarkaraštį.

Renginio metu universiteto dėstytojai yra pasirengę moksleiviams pateikti įsimintiną pamokų turinį – matematikos, lietuvių kalbos ir literatūros, istorijos ir užsienio kalbos dalykų temomis.

Penktąją pamoką mokiniai galės laisvai pasirinkti iš keleto siūlomų: „Žvilgsnis į save pro rakto skylutę“, „Šiuolaikinis menas: atėjau, pamačiau, nesupratau?“, „Priėmimas į studijas yra paprasta kaip 2×2 – žinant keletą“, „Kaip gimsta idėjos ir  kokių kompetencijų reikės 2030 m.?“ ir „Politika šiandien – kas tai?“. Pasirinktų pamokų metu moksleiviai susipažins su studijų krypčių galimybėmis, tolesne jų nauda gyvenime tyrinėdami universitetą ir akademinę aplinką.

Moksleiviams paruošta renginio programa atstos įprastą tvarkaraštį: penkios pamokos su pertraukomis. Keturios pamokos nustatytos universiteto, o paskutinioji kiekvieno dalyvio pasirenkama individualiai.

Išsami programa:

Kada?

Sausio 27 diena (penktadienis), nuo 10 val.

Kur?

Vytauto Didžiojo Universitetas, V. Putvinskio g. 23, Kaunas

Registracija

Moksleiviai savarankiškai registruojasi į vienos dienos pamokas universitete užpildydami anketą. Vietų skaičius ribotas.

Visi dalyvavusieji renginyje gaus tai patvirtinančias pažymas, kurias bus galima pateikti savo mokykloje.

Sekite naujienas moksleivių grupėje!

VDU moksleiviams 2022/23

• VDU Studijų informacijos centras