Nuotolinis seminaras ir apvaliojo stalo diskusija „Etiniai klausimai piliečių moksle: tarp uždarumo ir laisvės“

Nuotoliniu būdu

Lapkričio 24 d., penktadienį, 10–13 val., VDU vyks nuotolinis seminaras ir apvaliojo stalo diskusija „Etiniai klausimai piliečių moksle: tarp uždarumo ir laisvės“. Norintys dalyvauti kviečiami registruotis.

Šio nuotolinio seminaro ir apvaliojo stalo diskusijos tikslas – aptarti piliečių mokslo praktiką ir duomenų atvėrimo problematiką. Seminaro metu bus pristatomas Vytauto Didžiojo universitete (VDU) vykdomas projektas „Piliečių įtraukimo į VDU mokslo kampanijas skatinimas, sukuriant palankią ekosistemą piliečių surinktų duomenų panaudojimui moksliniuose tyrimuose (Vis.DuomUo)“ (Nr. 10-040-T-0001, finansuoja Europos Sąjunga), aptariami piliečių mokslo iššūkiai ir galimybės, aktualūs etikos klausimai ir gerosios piliečių mokslo praktikos pavyzdžiai. Apvaliojo stalo diskusijos metu bus aptariamos bendros piliečių įtraukimo į mokslinius tyrimus problemos, apimančios duomenų atvėrimo, valdymo, tvarkymo ir kitus aktualius klausimus.

Prisijungimo nuoroda į renginį užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųsta el. paštu, likus ne mažiau nei savaitei iki renginio pradžios. Renginys bus įrašinėjamas.

Registracija

Renginio programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.