Konferencija „Ar bažnyčia (ne) opozicija žiniasklaidai?“

Nuotoliniu būdu

VDU akademinės sielovados bendradarbiai drauge su kolegomis iš kitų Kauno aukštųjų mokyklų kviečia dalyvauti lapkričio 27 d. 18 val. (Katalikų Medijų Centras – YouTube) virtualioje konferencijoje „AR BAŽNYČIA (NE) OPOZICIJA ŽINIASKLAIDAI ?“ ir drauge apmąstyti mūsų dienų Bažnyčios komunikaciją bei santykį su pasaulietine žiniasklaida.

Konferencijoje teol. dr. Valdas Kilpys, dalyvaujant kun. Šv. Rašto lic. Linui Šipavičiui ir kun. soc. komunik. dr. Rastislav Dluhý CSsR, aptars naujai iškylančius Bažnyčios ir žiniasklaidos santykių aspektus. Skaitmeninė tikrovė braunasi žmogaus (pa)sąmonėn ir keičia jo vertybių sistemą, neišskiriant tikėjimo reikalų. Ar reikėtų Bažnyčiai svarstyti tam tikro „internetinio susilaikymo“ būtinybę, ar viską leisti, ar vis gi verčiau kažką riboti? Ar nereikėtų dabarties laiku realiame ir virtualiame pasaulyje vykstančių procesų svarstyti kaip nuo amžių besitęsiančio Bažnyčios persekiojimo ir kankinystės fenomeno? Kaip Bažnyčios Magisteriumo dokumentai, kurie skirti naujosioms medijoms, gali padėti tikinčiajam susiorientuoti dinamiškoje informacinėje erdvėje bei atpažinti joje slypinčias verbalinės agresijos apraiškas? Galbūt, pasitelkus mokslinius tyrimų metodus, įmanoma nustatyti tam tikrus antibažnytinės informacijos naujienų portaluose publikavimo dėsningumus?

Atsakymai į šiuos mums rūpimus klausimus, dalijimasis kaip skleisti žinią apie Dievą bei Bažnyčios bendruomenę ir nuolatiniame komunikacijos sraute neprarasti unikalaus Dievo tautos veido – jau lapkričio 27 dieną (penktadienį) 18 val. tiesioginėje virtualioje konferencijoje Katalikų Medijų Centro YouTube kanalu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.