ATŠAUKTA. Renginys „Ar Žemė vis dar žmonių planeta?“ ir ekspozicijos „Mažojo Princo vertimai į visas pasaulio kalbas” atidarymas

VDU Daugiafunkcinis mokslo ir studijų centras (V. Putvinskio g. 23)

Kaip kiekvieną pavasarį, 2020-ieji vėl dovanoja turiningą frankofoniškojo kovo mėnesio renginių programą. Šiais metais VDU Frankofonijos šalių centro kultūriniai renginiai prasideda nešdami didelę naujieną: centro iniciatyva, nuo šių metų pradžios Vytauto Didžiojo universitetas tapo Frankofoniškųjų universitetų agentūros (pranc. Agence universitaire de la Francophonie, AUF) nariu. 

Kovo 26 d., 17:30 val. renginys vėl kvies sugrįžti į literatūros pasaulį ir svarstyti apie kitokį, laikmečio padiktuotą literatūros kūrinių aktualizavimą. Renginyje „Ar Žemė vis dar žmonių planeta?“ prof. dr. Aurelija Leonavičienė ir dr. Jurgita Macijauskaitė-Bonda kitaip pažvelgs į Antoine de Saint-Exupéry kūrybą, siedamos ją su ekologijos, žmogaus ir aplinkos tematika, mitopoetine kūrinių interpretacija. A. de Saint-Exupéry kūrinių ištraukas skaitys Kauno nacionalinio dramos teatro aktorė Ugnė Žirgulė. Renginio metu taip pat bus atidaryta 120-osioms A. de Saint-Exupéry gimimo metinėms skirta Frankofonijos šalių centro ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje organizuota knygų, atvežtų iš parodos Atėnuose, ekspozicija Mažojo Princo vertimai į visas pasaulio kalbas”. Taip pat bus pristatyta menininkės Loretos Roževičiūtės-Elksnės streogramų paroda “Mažasis Princas”. Renginys vyks V. Putvinskio g. 23, 310 auditorijoje ir VDU III aukšto meno galerijoje.

Daugiau informacijos apie Frankofonijos mėnesio renginius VDU

Kovo mėnesio renginių programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.