Diskusija „Lietuvių kovos su sava tapatybe: cinikai ar idealistai“

Vytauto Didžiojo universitetas (V. Putvinksio g. 23 – 220 aud.)

Kas iš mūsų yra cinikai, o kas – idealistai? Galimybė ieškoti atsakymų į šiuos bei kitus lietuvių tapatybės klausimus jau prieš Jūsų akis: viešoje diskusijoje kartu su Seimo nariu, profesoriumi Valdu Rakučiu ir VDU profesoriumi Rimantu Mikniu kibsime į šias temas.

Ne tik į tai – bendromis jėgomis skirsime dėmesio ir:
– Lietuvos istorijos idealizavimo klausimui
– Tautinės tapatybės suvokimo „naudai ir kainai”
– Ciniškos pasaulėžiūros ir liberalaus individualizmo sąryšio paieškoms

Kviečiame visus, kuriems šios temos įdomios, pasiklausyti, pritarti ar pasiginčyti tam skirtoje VDU erdvėje – ypač studentus!

Diskusiją rengia studentų korporacija „Korp!Neo-Lithuania“, vienijanti akademinės bendruomenės narius, veikiančius Tėvynės labui (Pro Patria).

Diskusijos data: Gruodžio 5 d. 16:00-17:30 val.

Vieta: V. Putvinskio g. 23, 220 auditorija.

Planuojančių dalyvauti prašome užpildyti registracijos formą.

Dalyvavimas nemokamas.

Daugiau informacijos

Informuojame, kad renginyje gali būti filmuojama ir/ar fotografuojama ir Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.