Diskusija „Artes Liberales kodas ir VDU absolventų identitetas“

VDU daugiafunkcis mokslo ir studijų centras (V. Putvinskio g. 23–106)

Spalio 18 d., pirmadienį, 17 val., VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23–106) vyks „Apskrito-kampuoto“ stalo diskusija ir „protų šturmas“ „Artes Liberales kodas ir VDU absolventų identitetas“, kurią organizuoja VDU Absolventų klubas. Norintys dalyvauti kviečiami registruotis internetu.

Renginiu siekiama suburti VDU ir jo absolventų pajėgas, aktyvinant Artes Liberales potencialą dabarties universitete. Diskusijos dalyviai aptars Artes Liberales kodą absolventų karjerose ir mentorystės veikloje. Kas trukdo ir ko reikia vystant Artes Liberales principus realiame VDU akademiniame gyvenime? Taip pat bus diskutuojama ir apie tolesnių veiklų ir iniciatyvų  planą. Kada gali startuoti VDU Artes Liberales bakalauro studijų programa?

Diskusijos prelegentai: VDU rektorius, prof. Juozas Augutis, prof. Valdas Rakutis, VDU garbės profesorius, VDU Absolventų klubo garbės prezidentas, prof. Algirdas Antanas Avižienis ir prof. Alfonsas Eidintas (nuotoliniu būdu), „Academia cum laude“ vadovas,  prof. dr. Egidijus Aleksandravičius, VDU Informatikos fakulteto dekanas, prof. dr. Tomas Krilavičius.

Diskusijos moderatoriai: Seimo narys, prof. Valdas Rakutis ir VDU Absolventų klubo prezidentas Džiugas Juknys.

Renginyje dalyvauti kviečiami VDU fakultetų dėstytojai ir fakultetų absolventų klubų atstovai, VDU studentija ir administracija, Academia cum laude“  kuratoriai ir jų projektų studentai, VDU verslo praktikos centras ir kitų  VDU Absolventų klubo partnerių atstovai.

Diskusiją organizuoja VDU Absolventų klubas. Partneriai: VDU ir „VDU Academia cum laude“.

Visiems, norintiems diskusijoje dalyvauti nuotoliniu būdu, renginio dieną į registracijos formoje nurodytą el. paštą bus atsiųsta „Teams“ platformos renginio nuoroda. Renginys taip pat bus transliuojamas gyvai VDU Absolventų klubo „Facebook“ paskyroje, transliacijos metu bus galima užduoti klausimus ir aktyviai dalyvauti diskusijoje.

VDU Absolventų klubo „Facebook“ paskyra

Dalyvių registracija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.