Daugiakalbio švietimo forumas

Lietuvos Respublikos Seimas (Gedimino pr. 53, Vilnius)

Gruodžio 7 d., trečiadienį, 9.30 val., Lietuvos Respublikos Seimo Konstitucijos salėje (Seimo I rūmai, Gedimino pr. 53, Vilnius) vyks Daugiakalbio švietimo forumas.

Forumo tikslas – aptarti mokslinius tyrimus ir gerąsias praktikas plėtojant daugiakalbystę skirtinguose formaliojo švietimo lygmenyse. Praktikams forumas aktualus dėl nuolat iškylančių daugiakalbystės plėtojimo iššūkių, mokslininkams – atveria naujų tyrimų sritis, o švietimo politikams – įžvalgas apie palankių sąlygų daugiakalbystei ugdyti kūrimą. Forumo programa sudaryta taip, kad visos suinteresuotos pusės galėtų išgirsti daugiakalbystės ugdymo aktualijas skirtingais aspektais.

Forume dalyvaus Jungtinės Karalystės Nacionalinės kalbų plėtros mokymo programose asociacijos pirmininkė, vyresnioji kalbų ugdymo lektorė dr. Yvonne Foley, Europos Tarybos Europos šiuolaikinių kalbų centro ekspertas ir Švietimo, sporto ir tyrimų generalinis inspektorius Prancūzijoje, Jonas Erin, Vytauto Didžiojo universiteto, Vilniaus universiteto mokslininkai ir tyrėjai, Lietuvos mokyklų vadovai ir pedagogai praktikai. Forume bus kalbama apie daugiakalbystę ir kalbų įvairovę mokyklose, ugdymą, mokytojų pasirengimą dirbti daugiakalbėje klasėje, Ukrainos vaikų ugdymo patirtis Lietuvoje.

Daugiakalbio švietimo forumą organizuoja Vytauto Didžiojo universitetas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Britų taryba.

Daugiakalbio švietimo forumo programa

Registracija

Forumą bus galima stebėti ir nuotoliniu būdu.

Informuojame, kad renginyje gali būti filmuojama ir/ar fotografuojama ir Jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.