10-oji Tarptautinė mokslinė konferencija „RURAL DEVELOPMENT 2021: Challenges for Sustainable Bioeconomy and Climate Change”

VDU Žemės ūkio akademija

2021 m. rugsėjo 21-23 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Žemės ūkio akademijoje vyks jau 10-oji tarptautinė mokslinė konferencija „RURAL DEVELOPMENT 2021: Challenges for Sustainable Bioeconomy and Climate Change”.

Konferencijos tikslas – skatinti tarpdisciplinines mokslines diskusijas, pristatyti naujas kaimo plėtros procesų idėjas bioekonomikos, klimato kaitos, inovacijų ir socialinės pažangos kontekste.

Pagrindinės paralelinių sesijų temos:

– Agroinovacijos ir maisto technologijos;
– Biosistemų inžinerija ir aplinkos vientisumas (Skirta paminėti 75-ąjį Inžinerijos mokslų jubiliejų universitete);
– Daugiafunkcinis požiūris į tvarų biologinių išteklių naudojimą;
– Tvarios bioekonomikos ir klimato kaitos socialiniai tyrimai.

Konferencijos metu vyks verslo ir mokslo forumas – Green deal: the way improving the well-being of people and business.

Raktažodžiai: Inovacijos, Integralumas, Bio-ištekliai, Gerovė.

Registracija konferencijos puslapyje.

Konferencijos programa.

Informacija autoriams.

Daugiau informacijos apie konferenciją rasite pridėtoje skrajutėje bei el. puslapyje.