10-oji nacionalinė konferencija „Viešosios politikos ir paslaugų vertinimas: viešojo intereso ir viešųjų gėrybių puoselėjimo link“

K. Donelaičio g. 52, 402 aud., Kaunas

Lapkričio 24 d., ketvirtadienį, 9 val., Vytauto Didžiojo universitete, K. Donelaičio 52-402 auditorijoje Kaune, vyks VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Viešojo administravimo katedros organizuojama 10-oji nacionalinė konferencija „Viešosios politikos ir paslaugų vertinimas: viešojo intereso ir viešųjų gėrybių puoselėjimo link“.

Konferencijos metu bus skaitomi pranešimai įvairiomis temomis: nuo piliečių dalyvavimo kaip (ne)suvokto viešojo gėrio iki vaikų kaip viešosios gėrybės ir pagalbos riziką patiriantiems vaikams.

Konferencijoje bus atkreipiamas dėmesys į viešojo ir privataus kultūros patyrimo slenksčius, bus keliama diskusija apie kultūrinės įtraukties supratimo paradigmos pokytį fiziškai ir psichologiškai atskirtoms auditorijoms, kurios politinės, ekonominės ir socialinės galios lauke dažnai būna nepastebėtos.

Pranešėjai nagrinės valstybės ir nevyriausybinio sektoriaus vaidmenį viešųjų paslaugų teikimo perdavime NVO: neregių ir silpnaregių socialinės reabilitacijos paslaugų teikimo modelį ir jo tobulinimo galimybes Lietuvoje. Bus analizuojama ir viešųjų paslaugų perdavimo NVO reforma: įgyvendinimo kliūtys kaimiškose savivaldybėse, aptariamos NVO galimybės atstovauti neįgaliųjų interesams.

Konferencijoje bus gilinamasi ir į įrodymais grįstos sveikatos bei socialinės apsaugos politiką, ankstyvosios vaikystės puoselėjimą Lietuvoje. Konferencijos metu taip pat bus atskleidžiama ir vaiko dalyvavimo jo gyvenimo sprendimuose padėtis, dėmesį sutelkiant į VTAS ir atvejo vadybininkų vertinimus.

Pranešėjai nagrinės ir neformalaus švietimo prieinamumo socialiai pažeidžiamoms šeimoms klausimą,  pristatys  neformalaus ugdymo principus. Jaunieji tyrėjai taip pat pristatys strateginio planavimo pertvarką ir pasitenkinimo municipalinėmis paslaugomis vertinimus bei jų panaudojimą Lietuvoje, pristatant Jonavos miesto atvejį.

Pranešimus skaitys ir diskusijose dalyvaus VDU mokslininkai, studentai, jaunieji tyrėjai ir praktikai.

Konferencijos dalyviams bus išduodami dalyvio pažymėjimai, kurie vėliau bus atsiųsti registracijos metu Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu.

Konferencijos programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.