Renginys moksleiviams „Žemės ir vandens diena“

VDU Žemės ūkio akademija (Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.)

Minint Pasaulinę Žemės dieną ir Pasaulinę vandens dieną kovo 22 d. Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija (VDU ŽŪA) kviečia visus šalies 9-12 kl. moksleivius dalyvauti renginyje „Žemės ir vandens diena“, kuris vyks kovo 22 d. 10.00-13.10 val. VDU Žemės ūkio akademijoje. Renginio iniciatoriai – VDU ŽŪA Inžinerijos fakulteto Vandens inžinerijos ir Žemėtvarkos ir geomatikos katedros.

Renginyje moksleiviai susipažins su aerofotografija, uždarosiomis akvakultūros sistemomis, sužinos kaip formuojasi upės ir ar gali būti, kad 2050 m. skirtingose Lietuvos upėse augs kitokie vandens augalai ir gyvens kitokios žuvys bei susipažins su potvynių ir sausros suvaldymo sprendimais. Renginį vainikuos viktorina ir laimėtojų apdovanojimai.

Išsamesnė programa

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA iki kovo 16 d.

Data: Kovo 22 d. (trečiadienis)
Laikas: 10.00-13.10 val.
Vieta: VDU Žemės ūkio akademijoje (Studentų g. 11, Akademija, Kauno r.)

Kontaktai:
„Sumanaus moksleivio akademijos“ vadybininkė, marketingo koordinatorė Brigita Medveckienė
Telefonas +370 625 80444
El. paštas brigita.medveckiene@vdu.lt