Konferencija „Kinijos bei Vidurio ir Rytų Europos bendradarbiavimas“
Azijos studijų centras kviečia tyrėjus iš socialinių ir humanitarinių mokslų srities gruodžio 21 dieną dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Kinijos bei Vidurio ir Rytų Europos tarptautinis bendradarbiavimas: Sankirtos bei strategijos“.
Šia konferencija siekiama suburti tyrėjus iš Rytų ir Vidurio Europos šalių bei pateikti akademines įžvalgas ir tyrimais grįstą analizę, siekiant išnagrinėti Kinijos veikimo strategiją ir diplomatinį bendradarbiavimą su VRE šalimis. Pastarąjį dešimtmetį ekonominis ir prekybinis bendradarbiavimas tarp Kinijos ir VRE sparčiai augo, o kultūrinis bendradarbiavimas tapo labiau pastebimas. Nepaisant to, Lietuva laikosi vis atkaklesnės pozicijos Pekino atžvilgiu, o tai tampa rimtu santykių išbandymu tarp Kinijos ir Europos Sąjungos.
Pranešimų santraukas (250–300 žodžių) siųskite iki gruodžio 13 dienos el. paštu: mantas.macikas@vdu.lt. Su atrinktais dalyviais susisieksime ir konferencijos programą pateiksime gruodžio 15 dieną.
Siekiant išvengti su COVID19 susijusių susirgimų, konferencija vyks „MS Teams“ platformoje.
Pranešimų kalbos: lietuvių ir anglų.
Dėl papildomos informacijos kviečiame kreiptis el. paštu: mantas.macikas@vdu.lt.