Please use this identifier to cite or link to this item:https://hdl.handle.net/20.500.12259/91166
Type of publication: research article
Type of publication (PDB): Straipsnis kituose recenzuojamuose leidiniuose / Article in other peer-reviewed editions (S5)
Field of Science: Ekonomika / Economics (S004)
Author(s): Miceikienė, Astrida
Title: Reviews on International and National Conferences & Seminars
Is part of: Transformations in Business & Economics = Verslo ir ekonomikos transformacijos / Vilniaus universitetas, Brno technologijos universitetas, Latvijos universitetas. Brno, Kaunas, Riga, Vilnius : Vilniaus universitetas., 2017, Vol. 16, no. 3 (42)
Extent: p. 286-289
Date: 2017
Abstract: Tarptautinę mokslinę konferenciją „Kaimo plėtra“ organizuoja Aleksandro Stulginskio universitetas ir LR Žemės ūkio ministerija. Ši konferencija organizuojama kas antri metai nuo 2003-ųjų. Tarptautinė mokslinė konferencija “Rural developoment 2017: Bioecnomy challenges” yra aštuntoji. Konferencija skirta pristatyti naujausius mokslinius tyrimus ir eksperimentinės plėtros rezultatamus, idėjas ir įžvalgas apie kaimo, žemės ir miškų ūkio bei su tuo susijusių veiklos sričių vystymąsi vykstant globaliems pokyčiams, taip pat išplėtoti mokslinę tarpdalykinę diskusiją. Konferencijos “Rural developoment 2017: Bioeconomy challenges” bendrasis tikslas detalizuojamas pagal socialinių, biomedicinos ir technologijos mokslo sričių temines kryptis. Konferencijos raktas– Iššūkiai bioekonomikai. Bioekonomika yra viena iš prioritetinių Aleksandro Stulginskio universiteto tyrimo krypčių. Tai susiję su bioekonomikos reikšmės didėjimu Lietuvoje, Europos Sąjungoje ir visame pasaulyje. Konferencijos temomis siekiama prisidėti prie Europos Sąjungos kaimo plėtros politikos plėtojimo bei atskirų šalių Kaimo plėtros programų (KPP) tikslų įgyvendinimo, KPP žinomumo didinimo, skatinti aktyvesnį dalyvavimą kaimo plėtros procesuose. Konferencijoje planuojamos diskusijos apie tai, kaip sėkmingiau įtraukti naujus kaimo plėtros dalyvius į žemės ūkio, miškų ūkio ir kaimo plėtros procesus bei KPP įgyvendinimą, kaip sutelkti kaimo plėtros dalyvių bendradarbiavimą bei paskatinti visas suinteresuotas šalis įsitraukti į informacijos ir žinių sklaidos procesus, taip pat prisidėti prie ES Baltijos jūros regiono strategijos (BJRS) politinės srities „Bioekonomika“ įgyvendinimo
Internet: https://hdl.handle.net/20.500.12259/91166
Affiliation(s): Vytauto Didžiojo universitetas
Žemės ūkio akademija
Appears in Collections:Universiteto mokslo publikacijos / University Research Publications

Files in This Item:
marc.xml6.32 kBXMLView/Open

MARC21 XML metadata

Show full item record
Export via OAI-PMH Interface in XML Formats
Export to Other Non-XML Formats


CORE Recommender

Page view(s)

26
checked on May 1, 2021

Download(s)

7
checked on May 1, 2021

Google ScholarTM

Check


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.