Vyks jaunųjų sociologų ir antropologų konferencija

Balandžio 12 d., penktadienį, VDU Sociologijos katedra ir Lietuvos sociologų draugija kviečia į V-ąją nacionalinę jaunųjų sociologų ir antropologų konferenciją „Aktualūs sociologijos ir antropologijos tyrimai: problemos ir kontekstai“, kuri vyks nuo 9.30 val. VDU Socialinių mokslų fakultete (Jonavos g. 66, Kaune).

Konferencijos pagrindinė pranešėja – profesorė dr. Violetta Parutis, Esekso universiteto (Jungtinė Karalystė) mokslo darbuotoja, šią savaitę viešinti VDU ir skaitanti paskaitų kursą sociologijos ir antropologijos programų studentams. Konferencijoje pranešėja dalinsis savo vykdomų tyrimų su jaunais lietuvių ir lenkų migrantais Jungtinėje Karalystėje rezultatais ir įžvalgomis.

Keturiose konferencijos sekcijose savo tyrimų rezultatus pristatys skirtingoms socialinių mokslų sritims – sociologijai, psichologijai, edukologijai, komunikacijoms ir kt. – atstovaujantys jaunieji mokslininkai iš VDU ir kitų Lietuvos universitetų.

Konferenciją užbaigs VšĮ „Anthropos“ organizuojama diskusija, skirta praktiniams antropologijos taikymo už akademijos ribų klausimams.

Konferencijos kalbos – lietuvių ir anglų.

Konferencijos programa