VDU vyks tarptautinė gyvybės mokslų konferencija „Smart Bio“

Gegužės 3-4 dienomis VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) bei Gamtos mokslų fakulteto Augalų ir gyvūnų laboratorijų korpuse (Ž. E. Žilibero g. 2) vyks Gamtos mokslų fakulteto organizuojama 2-oji tarptautinė gyvybės mokslų konferencija „Smart Bio“, kurioje dalyvaus daugiau nei 250 dalyvių iš 12 šalių.

Konferencijoje numatytos 6 žodinių pranešimų sekcijos. Viena iš jų skirta VDU Botanikos sodo 95 metų jubiliejui paminėti. Kitose žodinių pranešimų sesijose bus pristatomi  Nacionalinės mokslo programos „Agro-, miško ir vandens ekosistemų tvarumas“ finansuojamo projekto  „Klimato ir aplinkos kaitos kompleksinis poveikis agro-ekosistemų produktyvumui, biologinei įvairovei ir tvarumui“ (KLIMAGRO) metu pasiekti moksliniai rezultatai; pranešimus pristatys doktorantai ir jaunieji mokslininkai; bus apžvelgiami molekulinės biologijos, biotechnologijos, biochemijos, ekologijos mokslų šiuolaikiniai pasiekimai.

Konferencijos pranešimų pagrindu parengti moksliniai straipsniai bus spausdinami Lietuvos mokslų akademijos leidžiamame žurnale „Biologija“ bei penkių Lietuvos mokslo institucijų leidžiamame žurnale „Environmental Research, Engineering and Management“.

Konferencijos programa