VDU bendradarbiaus su LSMU gimnazija ir Kauno lopšeliais-darželiais

Vasario 13 d., trečiadienį, VDU rektorate (K. Donelaičio g. 58) Vytauto Didžiojo universiteto rektorius prof. Juozas Augutis pasirašė tris bendradarbiavimo sutartis – su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija ir Kauno lopšeliais-darželiais „Pasaka“ bei „Žvangutis“.

Susitarimuose su LSMU gimnazija ir lopšeliais-darželiais numatomas bendradarbiavimas, socialinė partnerystė, bendrų projektų, konferencijų ir kitų renginių organizavimas, meistriškumo pamokos, mokomosios praktikos ir kiti siekiai.

Sutartis su VDU rektoriumi pasirašė LSMU gimnazijos direktorius Arūnas Bučnys, „Pasakos“ direktorė Gendrutė Lazdinienė ir „Žvangučio“ direktorė Rasa Šniaukienė.