Studentai sieks „bomžpakių“ valgymo rekordo

Greitai paruošiami makaronai, liaudyje dar vadinami „bomžpakiais“, laikomi itin populiariais tarp studentų. Dėl šios priežasties, Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė (VDU SA) kviečia visus studentus susivienyti ir pasiekti jų valgymo rekordą Kaune.

„Kai pagalvojome, ką mėgsta studentai, pirma mintis buvo greitai paruošiami makaronai – todėl kviečiame visus studentus jau gegužės 10 d. 13 val. susirinkti Studentų skvere ir ne tik pavalgyti, bet ir pajausti studentišką vienybę ir pabendrauti“, – kviečia VDU SA narys, iniciatyvos organizatorius Tomas Kaminskas.

„Bomžpakių“ valgymo rekordo siekimas – vienas iš VDU „Pavasario festivalio“ renginių. Festivalio dalyvių taip pat laukia įvairios pramogos, koncertai, paskaitos su žymiais visuomenės veikėjais ir sporto varžybos. Visi renginiai nemokami. Daugiau informacijos www.pavasariofestivalis.lt

Kontaktinis asmuo

• VDU Studentų atstovybės