Studentai kviečiami į tarptautinių mainų galimybių mugę VDU

Tarptautinių ryšių departamentas vasario 13 d. (trečiadienį), 11:00 – 16:00 val., kviečia studentus atvykti į „Studijų mainų galimybių“ mugę, kurioje bus pristatomos studijų mainų programų ir tarptautinės praktikos galimybės. Renginys vyks VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre (V. Putvinskio g. 23, I a. fojė).

Renginio metu vyks Tarptautinių ryšių departamento koordinatorių pristatymas (studentų patogumui – trimis skirtingais laikais) apie mobilumo programas (103 auditorija):

1. 11:00 – 11:45 (Anglų k.);
  2. 13:15 – 14:00 (Lietuvių k.);
  3. 15:15- 16:00 (Anglų k.).

Mugės metu aktualią informaciją apie mainų galimybes atskiruose fakultetuose suteiks koordinatoriai bei studentai, dalyvavę mainų programose.

Fakultetų koordinatorių konsultacijų laikai:

• 12:00 – 13:00 Menų ir Humanitarinių mokslų fakultetai;
  • 14:00 – 15:00 kiti fakultetai.

Prieš renginį organizatoriai kviečia susipažinti su paskelbtų konkursų paraiškų teikimo terminais:

VDU Tarptautinių ryšių departamento komanda kviečia nepraleisti progos užpildyti anketą ir pasinaudoti šia nuostabia galimybe bei dalyvauti mainų mugėje!